• (095)000-00-03
  • (095)000-00-04
  • mail@gmail.com
Обратный звонок

O nas

Firma „Słodkie życie” reprezentuje nowy kierunek w dziedzinie fast food: realizację świeżo zaparzanej gorącej kukurydzy w kubeczkach.

W tym celu w 2016 roku utworzyliśmy specjalny znak towarowy: „PAN KUKU”. Oferujemy fast-food w formacie „wellness”, tak jak naturalna, świeża kukurydza – to przydatny produkt od samej natury. Ponadto, przygotowujemy kukurydzy na sprzęcie własnej produkcji, która ma wysoką estetykę.Chcemy, żeby nazwa „PAN KUKU” wiązała się ze znakiem najwyższej jakości: ze smakiem, zdrowiem, wysokiej jakości usługami, żywymi emocjami i dobrymi wrażeniami. Jaka jest nasza koncepcja relacji z klientami? Staramy się spełnić wszelkie oczekiwania i zapewnić każdemu klientowi więcej, niż mógłby się spodziewać.

Nasza firma „PAN KUKU” dynamicznie rozwija się w Polsce, ale także w innych krajach UE. Opracowaliśmy skuteczną strategię franchisingu. Wierzymy, że zaproponowana przez nas franchyza jest przykładem jednej z najbardziej atrakcyjnych i rentownych w porównaniu do tych, które już istnieją na rynku. Małe inwestycje wysoce płynnych produktów, znaczenie rynku fast food, jasne i przyciągające uwagę potencjalnych klientów reklamy sprzętu i wsparcia informacyjnego franchyzodawcy, zapewni sukces każdemu przedsiębiorcy.

„Zostań z nami! Bądź jak my! Bądź lepszy niż my! Wspólnie będziemy podbijać świat!”

Dlaczego Pan Kuku?

Jakość produktów

Firma Pan Kuku współpracuje tylko z najlepszymi dostawcami. Odwiedził różne gospodarstw i wybiera tylko produkty wysokiej jakości, najwyższej klasy. Produkty, które sprzedajemy spełniają wszystkie normy i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.

Naturalność

Dbamy o zdrowie naszych klientów, dlatego używamy tylko naturalnych, ekologicznych produktów, które nie zawiera barwników, aromatów, konserwantów i GMO. Wszystkie nasze produkty przechodzą wszystkie niezbędne testy, co zostało potwierdzone w dokumentach krajowych i międzynarodowych.

Nowoczesny sprzęt

Do przygotowania gorącej kukurydzy używamy niezawodnych urządzeń, sprawdzone. Pan Kuku monitoruje nowych technologii i receptur, które sprawiają, że nawet smaczniejszy gorącą kukurydzę. Wszystkie nasze produkty przechodzą wszystkie niezbędne testy, co zostało potwierdzone w dokumentach krajowych i międzynarodowych.

Rozwiązania

Przy zakupie franczyzy z patelni Kuku pozbyć dużym ryzykiem, ponieważ większość problemów zostało rozwiązanych. Dostaniesz całą niezbędną wiedzę, zgodnie z zarządzania przedsiębiorstwem, wszystkich niezbędnych urządzeń i materiałów, a także nie trzeba zainwestować sporo pieniędzy w reklamie i marketingu.

Zespół

Pan Kuku – jest przyjazny i zgrany zespół. Zawsze możesz zwrócić się do nas o poradę. Jesteśmy szczęśliwi mogąc dzielić nasze wieloletnie doświadczenie i postara się ostrzegać przed potencjalnymi błędami, które są nieuniknione na początku.