• (095)000-00-03
  • (095)000-00-04
  • mail@gmail.com
Обратный звонок

Sprzęt

Do wytwarzania gotowanego zboża się do profesjonalnych parowy, co skraca czas obróbki cieplnej produktu do 20 minut, ale zachowuje wszystkie składniki odżywcze, witaminy i kukurydzy.

Z punktu widzenia kryterium „właściwości konsumpcyjnych – cena – jakość” jest uważana za optymalną grubość ścianki od 0,8 mm. Jednak niektórzy producenci zagraniczni nie są obciążone koniecznością zachowania zgodności ze standardami, w celu zmniejszenia ceny swoich produktów, są one wykonane z podwójnej kotła zbyt cienkich arkuszy metalu – niemal dosłownie folią. Te parowce szczerze tanie, gotować je prawidłowo i bezpiecznie – nie.

Parowar do gotowania kukurydzy musi koniecznie posiadać wbudowany regulator temperatury, pozwala na utrzymanie gotowanej kukurydzy w stanie ogrzanym w ciągu dnia. Ważne jest, aby wybrać temperaturę, w której surowiec nie gotuje, a nie jest „wrażenie.” Dlatego, termostat musi być dokładna.

Regulator w parowego może być zwiększona lub regulatory besstupenchatym.Besstupenchatye pozwalają wybrać dowolną wartość w określonym zakresie (zwykle od 60 do 100 stopni) i krok – tylko niektóre (np 60, 80, 90 i 100 stopni).

Parowary do gotowania kukurydzy inny w obu typów elementów grzejnych – otwartej spirali, zamknięte spiralę. Zalety modeli z otwartym elementem grzewczym jest stosunkowo cicha praca i niskie ceny. Są one jednak trudniejsze do czyszczenia – tworzą większą skalę w otwartej spirali. Ponadto spirala ma być całkowicie pokryty wodą, a zatem pożądane jest, aby w takich parowych pewno było w obecności czujnika poziomu wody.

Ukryty spirala jest ukryte pod metalową płytę – „z dołu” parowców. Model ukryty element grzejny łatwiejsze do czyszczenia mogą być gotowane, nawet w małej ilości wody.

Wszystkie profesjonalne parowce wyposażony w sieciach wewnętrznych. Siatki są wykonane ze stali nierdzewnej, są na ogół podzielone na dwie części. W jednej połowie można układać kolby, wlać do innego zboża. Mesh bardzo gorąco, więc musi to być koniecznie wiarygodnym długopis, jest to szczególnie ważne dla Steamer, którzy nie posiadają czujnik poziomu wody, sprzedawca regularnie trzeba patrzeć na dnie podwójnej kotła i sprawdzić, czy jest spirala w wodzie.

photo

Urządzenie do gotowania kukurydzy Uret MHM 36

Określenie kosztów

(więcej…)

photo

Papierowe kubki z logo

Określenie kosztów

(więcej…)

photo

Czapki do szkła

Określenie kosztów

(więcej…)

photo

Jednorazowe łyżka

Określenie kosztów

(więcej…)

photo

Rękawiczki jednorazowe

Określenie kosztów

(więcej…)

photo

Fartuch z logo

Określenie kosztów

(więcej…)

photo

Czapka kucharza

Określenie kosztów

(więcej…)

photo

Daszek z logo

Określenie kosztów

(więcej…)